09.10.2021 р., м. Покров. Митрополит Єфрем очолив престольне богослужіння в храмі апостола Іоанна Богослова.

В день пам’яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова (поч. II), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем прибув до міста Покров, де очолив Божественну літургію з нагоді престольного свята.

Вихованці недільної школи  що діє при храмі, перед початком богослужіння,  зустрічали Архієрея з хлібом-сіллю, квітами, святковими співами і віршами.

За урочистою  Літургією Митрополиту Єфрему спів служили: благочинний Покровського благочиння протоієрей Володимир Качан, благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак, благочинний Томаківського благочиння протоієрей Василій Турчак,  настоятель храму Святого апостола Іоанна Богослова протоієрей Анастасій Галичан та духовенство вказаних благочінь.

ioanna_bogoslova031Під час богослужіння на сугубій єктенії були піднесені особливі прохання  про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

По запричастному вірші до присутніх у храмі богомольців зі словом проповіді звернувся настоятель храму Вознесіння Господнього с. Кам’янка протоієрей Олександр Єрохін.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень до апостола Іоанна Богослова.

Наприкінці торжеств Владика Єфрем звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді після чого, за допомогу в будівництві храму святого Іоанна Богослова м. Покров вручив церковні відзнаки і грамоти помічникам отця настоятеля та надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Переглянути фотогалерею

 Переглянути фотогалерею 2


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь