10.10.2021 р, м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

nedilne_bogoslyzinia003В неділю 16-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті мученика Калістрата (304), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в головному соборі міста.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста правлячому Архієрею співслужили клірики кафедрального собору міста Кривого Рогу.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Чисельні віряни цього дня приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень, в завершення котрого Архіпастир звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.