14.10.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну літургію в Покровському соборі жіночої обителі та освятив лівий преділ головного храму монастиря.

pocrova001В свято Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем прибув з традиційним архіпастирським візитом до жіночого Свято-Покровського монастиря Кривого Рогу.

При  вході до головного Свято-Покровського собору, Священноархімандрита обителі хлібом-сіллю та квітами, зустрічали ігуменя Анастасія (Алфімова) з сестрами, та вихованці недільної школи  які привітали Владику святковими піснеспівами.

Особливої духовної радості в цей день привнесла знаменна подія –  освячення лівого преділу Свято-Покровського собору жіночого монастиря, на честь святої великомучениці Анастасії Узорішительниці, який, перед початком Божественної літургії, звершив Митрополит Єфрем.

За Літургією святителя Іоанна Златоустого Його Високопреосвященству співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, клірики Свято-Покровського жіночого монастиря та гості обителі в священному сані.

pocrova007Під час богослужіння на сугубій єктенії були піднесені особливі прохання  про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

При традиційно великому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні богослужіння, Архієрей разом з духовенством звершив молебень та хресний хід навколо собору, після чого Високопреосвященніший владика підніс умиленну молитву до Пресвятої Богородиці і окропив богомольців святою водою.

Насамкінець, Архіпастир сердечно привітав всіх присутніх із престольним святом Покрову Пресвятої Владичиці і надав усім своє святительське благословення.