17.10.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

В Неділю 17-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті  свящ. муч. Ієрофея єпископа Афінського , Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужив клірик кафедрального собору м. Кривий Ріг протоієрей Євгеній Кльосов.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем  звершив молебень.

Насамкінець Архієрей  звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім своє святительське благословіння.