14.10.2021 р., м. Кривий Ріг. Традиційний хресний хід до Свято – Покровського храму.

hresnuj_hid009В свято Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії,  відбувся традиційний хресний хід від храму Різдва Пресвятої Богородиці до Свято-Покровського храму в м. Кривий Ріг.

Очолили хресний хід настоятель Свято-Іллінського храму м. Кривий Ріг протоієрей Олег Єгоров та настоятель храму на честь апостола Андрія Первозванного м. Кривий Ріг ієрей Діонісій Риженко.

Окрім традиційних для хресної ходи хрестів та хоругвів, парафіяни пронесли з собою і чудотворну ікону Покрову Пресвятої Богородиці.

Біля храму-іменинника хрестоходців зустріли прихожани Свято-Покровського храму на чолі з його настоятелем протоієреєм Віталієм Коваленко.

Після спільної молитви та поклоніння храмовим святиням Хресний хід повернувся до храму Різдва Божої Матері.