24.10.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Всенічне Бдіння напередодні дня пам’яті одного з небесних заступників Криворіжжя.

Vsenichne_BdinnyaТрадиційно, напередодні дня пам’яті святителя та сповідника Миколая митрополита Алма-Атинського (1955), Митрополит Єфрем у співслужінні собору духовенства Криворізької єпархії, звершив Всенічне Бдіння з літією.

За богослужінням правлячому Архієрею співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський та собор священнослужителів м. Кривого Рогу.

За богослужінням, на літії, Високопреосвященніший владика освятив хліби, пшеницю, вино і єлей.

На полієлеї собором духовенства було проспіване величання святителю та сповіднику Миколаю, митрополиту Алма-Атинському, а Архіпастир помазав священнослужителів та богомольців освяченим єлеєм.

Насамкінець, Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та надав усім своє святительське благословіння.