28.10.2021 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 77-ї річниці визволення міста.

Vichniy_Vogon28 жовтня в день визволення України від фашистських загарбників, у Кривому Розі в сквері біля храму Святителя Миколая в Центрально – міському районі, проходили урочисті заходи з нагоди відзначення 77-ї річниці виволення міста.

Серед присутніх знаходились представники міської влади, ветерани, шкільна а студентська молодь, жителі району.

В ході святкування, вже традиційним стало запалення вічного вогню від церковної лампади Свято – Миколаївського храму. Під колокольний дзвін настоятель храму – ієромонах Єрмоген (Салатюк) запалив вічний вогонь пам’яті.