31.10.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Liturgiya011В Неділю 19-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті апостола і євангеліста Луки, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили клірики кафедрального собору м. Кривий Ріг у священному сані.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем  звершив молебень.

Насамкінець правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім своє святительське благословіння.