04.11.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив урочисте богослужіння в день престольного свята храму Казанської ікони Божої Матері.

Kazanskoi_ikonyВ свято Казанської ікони Божої Матері (1612) відбулось урочисте богослужіння в храмі на честь цього чудотворного образу Пресвятої Богородиці у місті Кривому Розі.

Новий величний собор було збудовано на історичному місці, де до 60-х років минулого століття стояв храм святого благовірного князя Олександра Невського в селищі Довгинцеве, поруч з головним залізничним вокзалом міста – «Кривий Ріг-Головний». В наші дні ця земна келія Цариці Небесної прикрашається трудами настоятеля храму протоієрея Анатолія Беденка, котрий, з нагоди престольного свята, запросив розділити радість молитовного єднання зі своєю паствою у стінах нового храму Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема.

На церковному подвір’ї Високопреосвященнішого владику з хлібом-сіллю та букетами квітів зустрічали вихованці недільної школи.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, настоятель храму Казанської ікони Божої Матері м. Кривого Рогу протоієрей Анатолій Беденко та запрошене духовенство.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

По запричасному вірші до присутніх зі словом проповіді звернувся клірик Свято-Покровського жіночого монастиря м. Кривий Ріг протоієрей Михайло Беденко.

Чисельні прихожани та гості храму Казанської ікони Божої Матері цього дня приступили до спасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По закінченні Святої Євхаристії Митрополит Єфрем очолив святковий молебень, в закінчення котрого Криворізький Архіпастир підніс молитву до Цариці Небесної перед Її Казанською іконою.

Після богослужіння правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та привітав духовенство і вірян зі святом. Також, владика Єфрем подякував настоятелю храму протоієрею Анатолію Беденко за його старанні пастирські труди та надав своє благословіння на подальші духовні звершення.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.