06.11.21 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив богослужіння в Димитріївську батьківську суботу.

parastas002В суботу 19-ї седмиці після П’ятидесятниці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив поминальну службу в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривий Ріг.

За Божественною літургією Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа духовенства криворізького кафедрального собору.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції та за лікарів, що несуть свій жертовний подвиг заради зцілення недужних.

На заупокійній єктенії Архіпастир молився за вічний спочинок душ всіх від віку спочилих православних християн.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні соборного духовенства, звершив панахиду, після котрої Митрополит Єфрем звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав всім присутнім своє святительське благословіння.