10.11.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив Божественну Літургію в храмі на честь великомучениці Параскеви.

Vmc.Paraskevy008В середу 21-ї седмиці після П’ятидесятниці, день пам’яті святої великомучениці Параскеви, нареченої П’ятниця (ІІІ), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію у храмі святої Параскеви, що знаходиться в крайній північній частині міста Кривого Рогу – на мікрорайоні Даманському.

Перед початком богослужіння правлячого Архієрея, з хлібом-сіллю та букетами квітів, тепло зустрічали вихованці недільної школи, що діє при храмі.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили благочинний Північного міського благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму Великомучениці Параскеви протоієрей Ростислав Гомзяк та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

Знаменна духовна подія щороку збирає багато прихожан і гостей для спільної молитви, до неї цього дня долучився і голова Тернівської районної у місті Кривому Розі ради Недоступ Антон Ігорович.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції та за лікарів, що несуть своє жертовне служіння ближнім, заради допомоги страждаючим.

На заупокійній єктенії Митрополит Єфрем молився за вічний спочинок душі новопреставленого клірика Криворізької єпархії ієрея Віталія Русанова та за всіх від віку спочилих православних християн.

По запричасному вірші до присутніх із проповіддю на тему життя та подвигу святої великомучениці Параскеви П’ятниці звернувся настоятель храму святих благовірних князів Петра і Февронії м. Кривий Ріг ієрей Андрій Стіньо.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив молебень, наприкінці котрого Архіпастир підніс молитву до святої великомучениці Параскеви.

Після завершення богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх на храмовому святі зі словом привітання. Його Високопреосвященство тепло подякував настоятелю храму протоієрею Ростиславу Гомзяку за старанні труди у ввіреній йому парафії та благословив на подальші звершення у славу Божу.

Насамкінець, Архіпастир надав всім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.