11.11.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив відспівування в Бозі спочилого клірика Криворізької єпархії ієрея Віталія Русанова

Pohovannya014В четвер 21-шої неділі після П’ятидесятниці, день пам’яті святої преподобномучениці Анастасії Римлянині (ІІІ) в нижньому Всіхсвятському храмі Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив заупокійну Божественну Літургію та відспівування в Бозі почилого клірика Криворізької єпархії ієрея Віталія Русанова.

Напередодні ввечері тіло покійного було доставлено в кафедральний собор, де за новопреставленим були здійснені заупокійна літія, а також вечірня й утреня з чином парастасу. Всю ніч криворізькі священнослужителі читали Святе Євангеліє над тілом свого спочилого брата та співслужителя.

За заупокійною Божественною Літургією Високопреосвященнішому владиці співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко та чисельне духовенство Криворізької єпархії.

За упокій дорогого батюшки молилися рідні та близькі покійного, парафіяни храму, де служив отець Віталій, та численні віруючі з усього Кривого Рогу, котрі знали і любили покійного священика.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції та за лікарів, що несуть своє жертовне служіння ближнім, заради допомоги страждаючим.

На заупокійній єктенії Митрополит Єфрем молився за вічний спочинок душі новопреставленого ієрея Віталія Русанова та за всіх від віку спочилих православних християн.

По закінченні Божественної Літургії, Архіпастир, у співслужінні духовенства звершив відспівування спочилого священнослужителя.

По завершенні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом розради й архіпастирського повчання.

Після чину прощання труну з тілом покійного доставили на місце його останнього спочинку.

Упокой, Господи, душу спочилого раба Твого новопреставленого ієрея Віталія і всели його у святих Своїх обителях.

Вічна пам’ять!