13.11.2021 р., м. Кривий Ріг. В день пам’яті засновника міста Митрополит Єфрем очолив Божественну Літургію в храмі на честь святого Петра Калнишевського.

petra_kalnuhevskogo020В суботу 21-ї неділі після П’ятидесятниці, день пам’яті святого праведного Петра Калнишевського (1803), Митрополит Криворізький і Нікопольський  Єфрем прибув до храму, що заснований в м. Кривому Розі на честь останнього кошового отамана.

На порозі храму, свого Архіпастиря зустрічали учні недільної школи, а також парафіяни і гості храму.

За богослужінням правлячому Архієрею співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та запрошене духовенство.

На Малому Вході Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем нагородив настоятеля храму святого праведного Петра Калнишевського м. Кривий Ріг ієрея Віктора Цьомко наперсним хрестом.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції,  також за лікарів, що несуть свій жертовний подвиг заради допомоги страждаючим.

По запричасному вірші до присутніх із проповіддю, на тему життя та подвигу святого праведного Петра Калнишевського, звернувся настоятель храму апостола Андрія Первозванного м. Кривий Ріг ієрей Діонісій Риженко

Чисельні віряни цього дня приступили до Таїнства Святого Причастя від руки правлячого Архієрея.

petra_kalnuhevskogo006По завершенні Божественної Літургії Владика, у співслужінні духовенства, звершив молебень перед іконою та часткою мощей святого отамана Петра, що перебувають в цьому храмі .

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання. Правлячий Архієрей подякував отцю-настоятелю ієрею Віктору Цьомко за його труди на благо парафії та благословив на подальші звершення у славу Божу.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.