14.11.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив недільне богослужіння в кафедральному соборі міста.

Sobor008В Неділю 21-шу після П’ятидесятниці, день пам’яті святих бессрібників і чудотворців Косьми і Даміана Асійських та їх матері Феодотії, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

На заупокійній єктенії Архіпастир молився про вічний спочинок душі новопреставленої схимонахіні Платоніди та за всіх від віку спочилих православних християн.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив молебень.

Насамкінець Архієрей  звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.