18.11.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив молебень святителю Миколаю Чудотворцю перед його святими мощами.

Moleben001В день пам’яті святителя та сповідника патріарха Тихона (пам’ять обрання на Патріарший престол в 1917 році), в Свято-Миколаївському храмі, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста Кривого Рогу, Митрополит Єфрем звершив молебень святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському перед його святими мощами та чудотворною іконою.

За молебнем правлячому Архієрею співслужили благочинний Криворізького міського Центрального благочиння м. Кривий Ріг протоієрей Анатолій Риженко, настоятель Свято-Покровського храму м. Кривий Ріг протоієрей Віталій Коваленко, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг ієромонах Єрмоген (Салатюк), настоятель Свято-Троїцького храму м. Кривий Ріг протоієрей Валентин Задорожній та настоятель Свято-Володимирівського храму м. Кривий Ріг ієрей Вадим Мусевич.

За богослужінням Архіпастир, разом із духовенством, звершив читання канону та акафісту святителю Миколаю Чудотворцю, архієпископу Мир Лікійських.

По завершенні богослужіння владика Єфрем звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання.

По закінченні проповіді всі присутні в храмі богомольці молитовно вклонилися святим мощам та чудотворній іконі святителя Миколая.