21.11.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив недільне богослужіння в кафедральному соборі міста.

Liturgiya004В Неділю 22-гу після П’ятидесятниці, свято Собору архістратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив молебень.

Насамкінець Архієрей  звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.