28.11.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив дияконську хіротонію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Hiroyoniya_Peday022В день пам’яті святих мучеників та сповідників Гурія, Самона (299-306) та Авива (322), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив недільне богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

Духовне торжество цього дня підсилилось дияконською хіротонією. За Божественною Літургією Митрополит Єфрем рукопоклав в сан Диякона свого старшого іподиякона Олександра Сергійовича Педая.

На сугубій єктенії були виголошені прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, що викликана вірусом Covid-2019 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг заради зцілення недужних.

За недільним богослужінням чисельні богомольці стали причасниками Тіла і Крові Господніх.

По закінченні богослужіння Архіпастир, у співслужінні духовенства, звершив молебень.

Насамкінець Високопреосвященніший владика звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім своє святительське благословіння.