04.12.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Свято-Введенському храмі.

vvedennia012В день свята Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем з архіпастирським візитом відвідав Свято-Введенський храм, що розташувався на мікрорайоні 5-му Зарічному міста Кривого Рогу.

Правлячого Архієрея з хлібом-сіллю та букетами квітів зустрічали вихованці недільної школи, що діє при храмі.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба),  настоятель Свято-Введенського храму м. Кривий Ріг благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та запрошене духовенство.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”.

vvedennia020Чисельні віруючі цього дня приступили до  Сповіді та Причастя Святих Христових Таїн.

По завершенні Божественної Літургії відбулось славлення Пресвятій Богородиці і Приснодіви Марії.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до чисельних богомольців, котрі цього дня з усього міста стеклися до святого храму, із словом архіпастирського повчання. Також, Владика подякував настоятелю Свято-Введенського храму м. Кривого Рогу протоієрею Георгію Базилевському за його старанне і ревне служіння.

Наостанок, настоятель храму подякував Архіпастирю за радість спільної молитви, а Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.