05.12.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

nedilne_bogoslyzinia004В Неділю 24-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті апостолів від 70-ти Филимона і Архипа та мучениці рівноапостольної Апфії, Митрополит Єфрем звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг.

За  богослужінням правлячому Архієрею співслужили клірики кафедрального собору міста Кривого Рогу.

На сугубій єктенії були піднесені прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, що викликана вірусом Covid-2019 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг заради зцілення недужних.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень, в завершення котрого Архіпастир звернувся до богомольців зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.