08.12.2021 р., м. Київ. Митрополит Єфрем співслужив Предстоятелю за всенічним бдінням у Києво-Печерській Лаврі.

Бдіння-58-1200x8018 грудня 2021 року, напередодні 31-ї річниці архієрейської хіротонії Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври звершили всенічне бдіння.Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

31 рік тому, 9 грудня 1990 року, майбутнього Предстоятеля УПЦ, а тоді архімандрита Онуфрія (Березовського) висвятили у єпископа Чернівецького і Буковинського. Традиційно, у день архієрейської хіротонії Блаженнішого владики архієреї, духовенство та віряни УПЦ моляться зі своїм Предстоятелем у Києво-Печерській Лаврі.

Богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Предстоятелю співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, архієреї Української Православної Церкви, духовенство Києво-Печерської Лаври та гості у священному сані.

Інформаційний відділ УПЦ