13.12.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив престольне свято у храмі святого апостола Андрія Первозванного.

Apostola_Andriya014В день пам’яті святого апостола Андрія Первозванного (бл. 62) святкує своє престольне свято парафія Свято-Андріївського храму, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста Кривого Рогу. Цього дня, розділити радість молитовного єднання зі своєю паствою, до храму апостола Андрія Первозванного, на запрошення його настоятеля ієрея Діонісія Риженко, прибув  Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Біля храму правлячого Архієрея з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли наймолодші прихожани – вихованці недільної школи, що діє при храмі.

За Божественною Літургією правлячому Архієрею співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Жовтоводського благочиння протоієрей Олександр Пономаренко, настоятель Свято-Андріївського храму м. Кривий Ріг ієрей Діонісій Риженко та запрошене духовенство.

На Малому Вході, з благословення Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, за старанні пастирські труди, Митрополит Єфрем возвів настоятеля Свято-Андріївського храму м. Кривий Ріг ієрея Діонісія Риженка в сан Протоієрея.

Під час богослужіння на сугубій єктенії були піднесені молитовні прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

По запричасному вірші до присутніх в храмі богомольців із проповіддю звернувся настоятель Трьох-Святительського храму м. Кривий Ріг протоієрей Василь Сніжко.

При традиційно великому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні Божественної Літургії, правлячий Архієрей у співслужінні духовенства звершив молебень, наприкінці котрого Високопреосвященніший владика підніс умиленну молитву до святого апостола Андрія перед іконою та ковчегом з часткою мощей Первозванного апостола Христового.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до чисельних богомольців, котрі цього дня з усього міста стеклися до святого храму, зі словом архіпастирського повчання. Владика подякував настоятелю Свято-Андріївського храму ієрею Діонісію Риженко за його пастирські труди i служіння на благо ввіреної йому Богом пастви та благословив його на подальші труди на ниві Христовій.

Наостанок, настоятель храму подякував Архіпастирю за радість спільної молитви, а правлячий Архієрей надав усім присутнім своє святительське благословіння.