17.12.2021 р., м. Кривий Ріг. З благословення Криворізького Архіпастиря були відзначені церковними нагородами керівництво та співробітники Саксаганського райвиконкому.

Sasaganskiy_vykonkom001В день пам’яті святої великомучениці Варвари, відбулась остання в поточному році сесія в Саксаганській районній в м. Кривому Розі раді.

З благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, на слуханні були присутні клірики Криворізької єпархії – штатний клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг протоієрей Євген Кльосов та настоятель храму вмц. Татіани м. Кривий Ріг протоієрей Антоній Бондар.

По закінченні сесії, священики звернулись до присутніх зі словом привітання з днем місцевого самоврядування. З благословіння криворізького Архіпастиря, за допомогу в організації та проведенні святкування 25-ої річниці від дня заснування Криворізької єпархії, священнослужителі відзначили церковними нагородами співробітників Саксаганського райвиконкому та керівників комунальних підприємств і організацій з охорони правопорядку: Голова Саксаганської районної в м. Кривому Розі ради Старовойт Василь Володимирович був відзначений орденом УПЦ преподобного Нестора Літописця. Медаллю Криворізької єпархії Онуфрія і Порфирія І ст. був нагороджений директор комунального підприємства «Криворізька муніципальна гвардія» Степанюк Сергій Дмитрович. Медаллю Криворізької єпархії Онуфрія і Порфирія ІІ ст. були нагороджені Завідуючий відділом по взаємодії з правоохоронними органами Саксаганського райвиконкому Грідін Сергій Володимирович, керуюча справами виконкому Саксаганської районної ради Жильченко Надія Миколаївна, заступники голови Саксаганського райвиконкому з питань діяльності виконавчих органів ради Криворотній Ігор Іванович та Кріпак Сергій Васильович. Також чисельні співробітники та керівництво комунальних закладів району були відзначені благословенними архієрейськими Грамотами.

Насамкінець священики благословили всіх присутніх на подальші звершення на благо міста та його мешканців.