17.12.2021 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив святкове богослужіння в храмі святої великомучениці Варвари.

vmc.Varvary020В день пам’яті святої великомучениці Варвари і мучениці Іуліанії (близько 306), з нагоди престольного свята,  Митрополит Єфрем прибув розділити радість молитовного єднання зі своєю паствою до Свято-Варваринського храму м. Кривого Рогу.

Правлячого Архієрея з хлібом-сіллю, букетами квітів та віршами зустрічали наймолодші прихожани – учні, діючої при храмі, недільної школи, що вже багато років несе світло знань для дітлахів.

За Божественною Літургією правлячому Архієрею співслужили намісник чоловічого монастиря щмч. Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, настоятель храму святої великомучениці Варвари м. Кривий Ріг протоієрей Роман Лесюк та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

Під час богослужіння на сугубій єктенії були піднесені молитовні прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

По запричастному вірші повчальне слово у похвалу святої великомучениці Варвари промовив настоятель храму Стрітення Господнього м. Кривий Ріг протоієрей Миколай Ливка.

При великому зібранні богомольців, багато віруючих приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових від руки правлячого Архієрея.

По закінченні Божественної Літургії, Архіпастир у співслужінні духовенства звершив молебень перед іконою з часткою мощей великомучениці Варвари, наприкінці котрого Владика підніс молитву до цієї святої нареченої Христової.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до чисельних богомольців, котрі цього дня з усього міста стеклися до дому Божого, зі словом архіпастирського повчання. Правлячий Архієрей подякував настоятелю храму великомучениці Варвари м. Кривий Ріг протоієрею Роману Лесюку за його ревне служіння на благо ввіреної йому Богом пастви та благословив його на подальші звершення на ниві Христовій.

Наостанок, отець Роман подякував Архіпастирю за радість спільної молитви, а Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.