17.12.2021 р, с. Новоюлівка, Софіївський район. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь у заході до дня свт. Миколая.

svt_Mykolaya004Напередодні дня пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця, у п’ятницю, 17 грудня, у приміщенні Новоюлівського старостату відбулося святкове дійство за участі дітей молодшого шкільного віку.

Ще на початку грудня сільський старостат на чолі зі старостою Ліпіною Л.В. оголосив конкурс дитячого малюнку до Дня Святого Миколая під назвою “Святий Миколай, до нас завітай!”. І хоча початково планувалося обрати лише двох переможців, по одному у віковій категорії – з 5 до 8 років та з 9 до 12 років, подані дитячі малюнки викликали живе обговорення у комісії суддів, через що переможцями різних ступенів обрали аж 8 дітей!

Нагородження авторів малюнків стало частиною святкового дійства, під час якого лунали вірші та пісні на честь Святого Миколая, який пізніше і сам символічно долучився до спілкування з дітьми, а також разом зі старостою вручив їм пам’ятні та солодкі подарунки.

На урочистості був запрошений і настоятель храму святої мучениці Юлії с. Новоюлівки, учасник Молодіжного відділу Криворізької єпархії ієрей Димитрій Сенетович. Священик привітав дітей з наступаючим святом, розповів про шанування Церквою святителя Миколая за його чесноти, найвідомішою з яких для теперішніх людей є його щедра і таємна допомога всім нужденним, та закликав всіх наслідувати Святого Миколая у його творінні добрих справ.