19.12.2021 р., м. Нікополь. В Спасо-Преображенському кафедральному соборі запалили вогні на новорічній ялинці.

svt_Mykolaya003В день пам’яті святителя Миколая Чудотворця в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Нікополя, по завершенні Божественної Літургії та молебню, на храмовому подвір’ї відбувся урочистий святковий захід, в котрому прийняли участь духовенство собору та наймолодші парафіяни – вихованці недільної школи.

В віршах та святкових пісне співах діти прославили Мир Лікійського Чудотворця, після чого всім присутнім була представлена святкова вистава за участю казкових персонажів.

В завершенні заходу до присутніх з теплими словами привітань звернулись благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак та помічник депутата Андрія Шипка – Раїса Михайлівна Кісельова.

Традиційно, в цей день були, на церковному подвір’ї запалені вогні на Різдвяній ялинці.

Після чого всіх парафіян пригостили теплим чаєм та солодощами.