25.12.2021 р., м. Кривий Ріг. В день пам’яті Святителя Спиридона, Митрополит Єфрем звершив Божественну літургію в Свято-Миколаївському храмі.

sviatutelia_spurudona017У суботу  27-мої седмиці після П’ятидесятниці, в день пам’яті святителя Спиридона, єп. Тримифунтського, чудотворця (бл. 348), високопреосвященійший Митрополит Єфрем прибув до Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг та звершив Божественну літургію  у співслужінні:

• секретаря Криворізької єпархії протоієрея Віктора Симонюка,
  • намісника Свято-Володимирського чоловічого монастиря м. Кривого Рогу архімандрита Володимира (Нероби),
  • благочинного Криворізького міського Центрального благочиння протоієрея Анатолія Риженко,
  • настоятеля Свято-Миколаївського храму архімандрита Єрмогена (Салатюка)
  • клірика Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг протоієрея Євгенія Кльосова,
  • настоятеля Свято-Петропавлівського храму м. Зеленодольська Апостолівського району протоієрея Олександра Кривцова,
  • настоятеля храму Різдва Христового м. Кривий Ріг протоієрея Валерія Лук’янова,
  • настоятеля храму священномученика Онуфрія, першого єпископа Криворізького м. Кривий Ріг протоієрея Володимира Златова,
  • настоятеля Свято-Благовіщенського храму м. Кривий Ріг протоієрея Івана Барило,
  • настоятеля Свято-Володимирівського храму м. Кривий Ріг ієрея Вадима Мусевича.

sviatutelia_spurudona022На богослужінні були піднесені особливі сугубі прохання за припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”.

На заупокійній єктенії Архіпастир молився за вічний спочинок душ всіх хто відійшли у вічність.

Всі бажаючи богомольці цього дня мали змогу приступити до  сповіді та Святих Христових Таїн.

По завершенні Божественної Літургії був звершений святковий молебень перед іконою зі святими мощами святителя Спиридона, єпископа Тримифунтського, по закінченні котрого Владика звернувся до присутніх вірян зі словом архіпастирського повчання.

На завершення свята Митрополит Єфрем надав всім присутнім богомольцям своє святительське благословіння.