27.12.2021 р., м. Кривий Ріг. Відбулись загальноєпархіальні збори духовенства.

Zbory_duhovenstva001В понеділок 28-ї седмиці після П’ятидесятниці, в храмі святителя Миколая м. Кривого Рогу відбулися загальні збори духовенства Криворізької єпархії.

Єпархіальні збори розпочалися молитвою «Царю Небесний». Перед духовенством виступив Керуючий Криворізькою єпархією Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Правлячий Архієрей ознайомив присутніх з подіями, що відбулись в житті Криворізької єпархії УПЦ, з часу проведення попередніх загальноєпархіальних зборів.

На підсумкові річні збори голови єпархіальних відділів підготували звіти про виконану за поточний рік роботу в різних сферах пастирського служіння.

Митрополит Єфрем ознайомив священнослужителів з проектами документів підготовлених для майбутнього Архієрейського собору.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім священнослужителям своє святительське благословіння на подальші труди на ниві Христовій.