02.01.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

nedilne_bogoslyzinia014В Неділю 28-му після П’ятидесятниці, святих отців, передсвято Різдва Христового, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору м. Кривий Ріг.

На сугубій єктенії були піднесені особливі молитовні прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції COVID-2019.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив молебень.

Насамкінець Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та надав своє святительське благословіння.