04.01.2022 р., м. Кривий Ріг. Свято-Покровська жіноча обитель молитовно вшанувала Небесного Ангела своєї ігумені.

vmc.Anasyasii004В день пам’яті святої великомучениці Анастасії Узорішительниці (бл. 304), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем традиційно звершив Божественну літургію в храмі святих Жон-мироносиць Свято-Покровського жіночого монастиря Кривого Рогу, прибувши на запрошення настоятельниці обителі ігумені Анастасії (Алфімової), яка в цей день молитовно шанує пам’ять своєї небесної покровительниці. Окрім цього, в минулу неділю, день пам’яті сщмч. Ігнатія Богоносця, виповнилося 25-ть років від дня чернечого постригу матінки Анастасії.

Перед початком богослужіння, біля входу до храму священноархімандрита обителі, з хлібом-сіллю зустріли нині тезоіменита ігуменя Анастасія з сестрами святої обителі.

У духовному торжестві взяли участь секретар Криворізької єпархії та духівник монастиря протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко та духовенство єпархії.

На сугубій єктенії були піднесені особливі молитовні прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції COVID-2019.

vmc.Anasyasii014По закінченні Божественної Літургії Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив молебень до святої великомучениці Анастасії Узорішительниці, наприкінці котрого Архіпастир  підніс умиленну молитву до святої угодниці Христової.

По завершенні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання. В своєму слові правлячий Архієрей закликав свою паству до творіння справ милосердя, маючи приклад святої великомучениці Анастасії.

Священноархімандрит обителі привітав ігуменю Свято-Покровського Жіночого монастиря м. Кривий Ріг Анастасію (Алфімову) з днем тезоіменитства та благословив на подальші труди й духовні звершення заради спасіння її душі та сестер ввіреної матінці Анастасії Богом обителі.

На молитовну згадку про радість сьогоденного молитовного єднання, а також з нагоди дня тезоіменитства та 25-річчя чернечого постригу, Архіпастир подарував матінці ігумені образ блаженної Іуліти (Педан) з мощами святої.

Насамкінець Митрополит Єфрем надав всім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

З нагоди дня пам’яті великомучениці Анастасії Узорішительниці сестри обителі, наслідуючи подвигу смиренного служіння нужденним святої, вже традиційно зібрали гуманітарну допомогу ув’язненим що знаходяться в  80-тій виправної колонії м. Кривого Рогу.  Також, являючи взірець піклування про ближніх насельниці Свято-Покровського монастиря м. Кривого Рогу підготували благодійну трапезу для всіх богомольців та нужденних, котрі цього дня зібрались до святої обителі.