06.01.2022 р., м. Кривий Ріг. Різдвяний святвечір у Спасо-Преображенському кафедральному соборі

navehirie_rizdva033У Навечір’я Різдва Христового, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Царські часи та Божественну Літургію святителя Василія Великого, за котрими йому співслужили клірики собору.

На сугубій єктенії Високопреосвященніший владика молився за припинення пандемії викликаної короновірусною інфекцією, за одужання хворих та за лікарів, що несуть свій жертовний подвиг заради зцілення недужних.

Традиційно в Навечір’я Різдва Христового спільне говіння здійснюють численні прихожани собору, приступаючи до Соборної Чаші Тіла і Крові Господа нашого Ісуса Христа.

Після закінчення богослужіння владика Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та привітав богомольців з наступаючим величним святом Різдва Христового.