07.01.2022 р., м. Кривий Ріг. Вечірнє богослужіння у перший день Різдва Христового

rizdviana_vehirnia013Ввечері, в день святкування Різдва Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив святкову вечірню в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

Привітати свого Архіпастиря зі святом Різдва Христового в кафедральний собор прибули священнослужителі єпархії та численні віруючі.

Урочисту зустріч перед початком богослужіння владиці Єфрему приготували вихованці духовно-просвітницького центру і недільної школи, що діє при кафедральному соборі.

В кінці богослужіння настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг архімандрит Єрмоген (Салатюк) зачитав богомольцям Різдвяне вітаняя Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема духовенству, ченцям та парафіянам Криворізької єпархії.

Радість свята підсилилась виступом вихованців недільних шкіл міста, які виконали різдвяні колядки навколо святкового вертепу.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.