09.01.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив ієрейську хіротонію в храмі Різдва Христового.

Hram_Rizdva_Hrystovogo034В Неділю 29-ту після П’ятидесятниці, після Різдва Христового, пам’ять святих Іосифа Обручника, Давида царя та Якова, брата Господнього, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем прибув розділити радість молитовного єднання зі своєю паствою в храмі Різдва Христового м. Кривий Ріг.

Біля входу до храму свого Архіпастиря з хлібом-сіллю та букетами квітів зустріли вихованці недільної школи. В віршах та колядках наймолодші прихожани прославили Різдво у плоті Господа, Бога і Спаса нашого Іісуса Христа.

За богослужінням Архіпастирю співслужили священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії Митрополит Єфрем молився про припинення всесвітньої пандемії, викликаної короновірусною інфекцією, а також за лікарів, що несуть свій жертовний труд заради зцілення недужних.

Hram_Rizdva_Hrystovogo029На заупокійній єктенії Архіпастир молився про вічний спочинок душ всіх від віку спочилих православних християн.

Духовне торжество цього дня підсилилось ієрейською хіротонією. Його Високопреосвященство рукопоклав в сан ієрея, штатного клірика Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг диякона Олександра Педая.

Чисельні парафіяни цього дня приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив славління святу Різдва Христового.

По закінченні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.