13.01.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив молебень святителю Миколаю Чудотворцю перед його святими мощами.

Moleben001В день пам’яті прп. Меланії Римлянині (439), в Свято-Миколаївському храмі, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста Кривого Рогу, Митрополит Єфрем звершив молебень святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському перед його святими мощами та чудотворною іконою.

За молебнем правлячому Архієрею співслужили благочинний Криворізького міського Центрального благочиння м. Кривий Ріг протоієрей Анатолій Риженко та настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг архімандрит Єрмоген (Салатюк).

За богослужінням Архіпастир, разом із духовенством, звершив читання канону та акафісту святителю Миколаю Чудотворцю, архієпископу Мир Лікійських.

По завершенні богослужіння владика Єфрем звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання.

По закінченні проповіді всі присутні в храмі богомольці молитовно вклонилися святим мощам та чудотворній іконі святителя Миколая.