14.01.2022 р., м. Кривий Ріг. У свято Обрізання Господнього Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

002В свято Обрізання Господнього та день пам’яті святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської (379), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію по чину святителя Василія Великого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

За богослужінням правлячому Архієрею співслужили клірики кафедрального собору.

На сугубій єктенії Митрополит Єфрем молився про припинення всесвітньої пандемії, викликаної короновірусною інфекцією, а також за лікарів, що несуть свій жертовний труд заради зцілення недужних.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив молебень на початок нового року, подякувавши Богу за всі милості, що Він від подав у минулому році та випрошуючи, щоб Всемилостивий Господь і в новому році не лишив нас Своїх милості і щедрот.

По завершенні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.

Переглянути фотогалерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь