19.01.2022 р., м. Кривий Ріг. В свято Богоявлення духовенством Центрального міського благочиння було освячено води річки Інгулець.

bogoyavleniam001Рано вранці, в день Хрещення Господнього – двонадесяте свято Богоявлення, з благословення Високопреосвященнішого Єфрема, Митрополита Криворізького і Нікопольського, духовенство Криворізького міського Центрального благочиння звершили чин Великого освячення води на річці Інгулець в парку імені Ф. Мершавцева в Центрально Міському районі Кривого Рогу.

Чін освячення, у співслужінні  ієрея Олександра Лєскова настоятеля храму рівноапостольної Марії Магдалини та ієрея Вадима Мусевича настоятеля храму рівноапостольного Великого князя Володимира, очолив архімандрит  Єрмоген (Салатюк) настоятель храму святителя Миколая .

Серед чисельної кількості людей які цього дня зібралися помолитися, були і ті, які зважилися  зануритися в освячену ополонку. На сам кінець отець Єрмоген звернувся до всіх присутніх зі словами повчання про те, як православна людина повинна проводити сьогоднішнє свято і побажав духовних сил та здоров’я всім тим, хто заради свята Богоявлення прибув розділити радість спільної молитви.

Переглянути фотогалерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь