19.01.2021 р., с. Недайвода, Криворізький район. Священнослужителі Криворізької єпархії звершили Чин Великого освячення води в річці на території спортивної бази СК “Барс”.

OsviachenniaВ день Святого Богоявлення, вже традиційно, на запрошення керівництва СК “Барс”, на спортивній базі спортивного клубу, розташованій в с. Недайвода, був звершений чин Великого освячення води в водоймі. За усталою традицією чин освячення Великої Агіасми на спортивній базі СК “Барс” був звершений опівночі.

З благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема чин освячення звершили настоятель храму Входу Господнього до Єрусалима м. Кривий Ріг ієромонах Іосиф (Бурдієнко), настоятель храму св. мц. Юлії с. Новоюлівка Софіївського району ієрей Димитрій Сенетович, настоятель храму свв. Царських мучеників м. Кривий Ріг ієрей Артемій Назарук та клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг ієрей Олександр Педай.

Osviachennia_2Помолитись та звершити занурення в освяченні води річки зібрались тренери, спортсмени, родичі вихованців СК “Барс”, інших спортивних клубів Кривого Рогу, а також чемпіон України з Mens Physicue-2021 Назар Матишинець.

Після звершення Чину Великого Освячення Води, до богомольців зі словом повчання звернувся настоятель храму Входу Господнього до Єрусалима м. Кривий Ріг ієромонах Іосиф (Бурдієнко). Священнослужитель побажав віруючим сповнення їх душ і сердець благодатю Святого Духу та закликав присутніх, щоб святкування двонадесятого свята Хрещення Господнього не зводилось лише до купання в освячених водах зимових водойм, але сповнювалось більш глибинним духовним змістом, через спільну церковну молитву та участь в Таїнствах Сповіді та Святого Причастя.