06.03.2022 р. Релігійні громади храмів Криворізької єпархії Української Православної Церкви продовжують допомагати цивільним та військовослужбовцям України.

dopomoga002Храми Криворізької єпархії Української Православної Церкви продовжують проводити заходи на підтримку громадян та військових Збройних Сил України.

Релігійна громада храму на честь Трьох Святителів допомогла забезпечити напоями  укриття що знаходиться при Міській лікарні №2 .

В усіх храмах Криворізької єпархії й надалі щоденно підносяться до Бога молитви про припинення війни на Україні.

Настоятелі храмів звертаються до громадян з проханням підтримати збір необхідних українським військовослужбовцям речей, продуктів харчування, медикаментів та ін..