04.04.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив утреню з читанням Великого канону преподобного Андрія Критського.

Mariine_Stoyannia004Ввечері понеділка 5-тої седмиці Великого посту, у кафедральному Спасо-Преображенському соборі м. Кривого Рогу Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив утреню з читанням Великого покаянного канону преподобного Андрія, єпископа Критського, що також зветься «Маріїне стояння».

Правлячому архієрею співслужили клірики кафедрального собору у священному сані: протоієрей Димитрій Телятников, протоієрей Євген Кльосов, протоієрей Олександр Горовенко та ієрей Олександр Педай.

Великопісне богослужіння супроводжувалося читанням житія преподобної Марії Єгипетської, яке звершили клірики кафедрального собору Кривого Рогу.

Звершене великопісне богослужіння прийнято називати «Маріїним стоянням», оскільки в середині цієї утрені читається житіє преподобної Марії Єгипетської. Його сенс у тому, щоб тепер, уже наприкінці великопостного шляху, коли до Великодня залишається два з половиною тижні, підвести підсумок посту як часу самоспостереження, самоосуду, плачу про свої гріхи і покаяння в них. Читане на утрені житіє преподобної Марії Єгипетської пропонується як зразок того, яким глибоким та щирим може бути в житті людини покаяння, що повністю перероджує душу і змінює життя.

Переглянути фотогалерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь