05.04.2022 р. Релігійні громади храмів Криворізької єпархії Української Православної Церкви продовжують допомагати цивільним та військовослужбовцям України.

В Криворізькій єпархії Української Православної Церкви продовжується низка заходів на підтримку громадян та військових Збройних Сил України.

Парафіяни храмів святого великомученика Пантелеймона с. Родіонівка Криворізького району, святих мучеників Маккавеїв с. Кривбасс того ж району, на чолі зі своїми настоятелями протоієреєм Максимом Омельченко та ієреєм Димитрієм Лісовим, зібрали гуманітарну допомогу (продукти харчування, тощо) для потреб української армії.

Також нагадуємо що, підвальні приміщення храмів Криворізької єпархії слугують сховищами для мешканців прилеглих до храмів районів, у випадку повітряної тривоги.