07.04.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем молитовно відзначив свято Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Blagovischennia030В день свята Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем мав радість молитовного єднання зі своєю паствою у Свято-Благовіщенському храмі м. Кривого Рогу, куди прибув звершити Божественну Літургію на запрошення його настоятеля протоієрея Івана Барила.

Напередодні ввечері правлячий Архієрей в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг звершив Всенічне Бдіння, котре в свято Благовіщення складалось з великого повечір’я з літією, утрені та 1-го часу. За богослужінням Архіпастир освятив хліби, пшеницю, вино та єлей, а також помазав вірян освяченим єлеєм.

В сам день свята Його Високопреосвященство на церковному подвір’ї храму Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Кривий Ріг зустріли вихованці, діючої при ньому недільної школи.

За святковим богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг протоієрей Євген Клесов та настоятель Свято-Благовіщенського храму м. Кривий Ріг протоієрей Іван Барило.

На сугубій єктенії були виголошенні особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі, після чого Архіпастир підніс до Господа покаянну молитву про завершення війни на Україні.

В святковий день чисельні богомольці приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем у співслужінні духовенства звершив молебень, в завершення котрого Архіпастир возніс умиленну молитву до Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.

По закінченні святкового богослужіння правлячий Архієрей звернувся зі словами привітання до богомольців та подякував отцю-настоятелю за його старанні труди на благо ввіреної йому Богом парафії.

Насамкінець Його Високопреосвященство надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння, після чого разом з молодшими прихожанами храму владика Єфрем запустив у небо голубів, як символ довгоочікуваного миру для нашої богоспасаємої держави.