09.04.2022 р., м. Кривий Ріг. В день Похвали Божої Матері Митрополит Єфрем очолив Божественну літургію в кафедральному соборі міста.

pohvala007В ввечері  п’ятниці 5-ї седмиці Великого посту, Митрополит Єфрем очолив вечірнє богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг.

На утрені, згідно церковного уставу, було звершено читання акафісту Пресвятій Богородиці.

В день свята Похвали Пресвятої Богородиці (Субота Акафісту), Архіпастир звершив Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг.

За богослужінням Архіпастирю співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору м. Кривий Ріг.

На сугубій єктенії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

На заупокійній єктенії Митрополит Єфрем молився за вічний спочинок душ полеглих українських воїнів та невинно закатованих і убитих мирних жителів населених пунктів України.

Чисельні парафіяни  цього дня приступили до Таїнств Сповіді та Святого Причастя, причастившись від руки свого Архіпастиря.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства звершив молебень до Пресвятої Богородиці наприкінці котрого криворізький Архіпастир возніс колінопреклонну   молитву до Божої Матері.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство звернувся до присутніх богомольців зі словом архіпастирського повчання та надав своє святительське благословіння.