10.04.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста.

nedilne_bogoslyzinia006У 5-ту Неділю Великого посту, преподобної Марії Єгипетської, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію, за чином святителя Василія Великого, в кафедеральному соборі міста Кривий Ріг.

Його Високопреосвященству за богослужінням співслужили клірики Спасо-Преображенського кафедерального собору в священному сані.

Після читання Євангелія Владика Єфрем звернувся до присутніх у храмі парафіян зі словом повчальної проповіді.

Собором духовенства під час богослужіння були піднесені особливі прохання за припинення війни та багатостражденний український народ. Також Архієрей підніс коліноприклонну молитву в якій просив Бога милості українському народу, мужності воїнам, зцілення хворим та прихисток тим, хто позбавлений дому.

На заупокійній єктенії Митрополит Єфрем молився за вічний спочинок душ полеглих українських воїнів, невинно закатованих і убитих мирних жителів населених пунктів України, а також про вічний спочинок душі своєї покійного матері р. Б. Єкатерини, яка відійшла до Господа два роки тому.

По завершенні Божественної Літургії владика Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень.

Після відпусту Архієрей подякував усім присутнім за спільну молитву та надав усім своє святительське благословіння.