10.04.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Пасію у Свято-Миколаївському храмі.

pasia001Увечері Неділі 5-тої Великого посту Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу звершив четверту, останню в цьому році, Пасію.

Його Високопреосвященству за великопісним богослужінням співслужили настоятель храму архімандрит Єрмоген (Салатюк) та клірик Спасо-Преображенського кафедрального  собору ієрей Олександр Педай.

Після читання канону і акафісту Страстям Христовим були прочитані дві глави Євангелія від Іоанна, які розповіли про останні хвилини земного життя Спасителя, трикратне відречення Його учнем Петром, ув’язнення від первосвящеників, суд у Пілата, розп’яття і смерть на Голгофському Хресті.

По закінченні богослужіння владика Єфрем звернувся до присутніх зі словом повчальної проповіді.