12.04.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив постриг в Мантію в чоловічому монастирі священномученика Володимира митрополита Київського і Галицького.

postrug015У вівторок 6-ої седмиці Великого посту, по закінченні Вечірнього богослужіння напередодні дня пам’яті прп. Іпатія цілителя, Печерського, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив постриг в Мантію насельників чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг – ієрея Геннадія Козацького та інока Євфимія (Конєва).

Отець Геннадій Козацький був пострижений в Мантію з ім’ям Нікон, на честь преподобного Нікона, ігумена Печерського, а отець Євфимій (Конєв) був пострижений в Мантію з ім’ям Захарія, на честь преподобного Захарія постника, Печерського.

При постризі молились намісник Криворізького чоловічого монастиря Священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба) разом із братією святої обителі.

Ченці були вручені в духовне окормління наміснику обителі архімандриту Володимиру (Неробі), а Високопреосвященний владика подарував їм на молитовну згадку ікони Пресвятої Богородиці.

Насамкінець, Митрополит Єфрем звернувся до новопострижених зі словом повчання.

Переглянути фотогалерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь