11.04.2022 р. Релігійні громади храмів Криворізької єпархії Української Православної Церкви продовжують допомагати цивільним та військовослужбовцям України.

Volonterska_dopomogaВ  Криворізькій єпархії Української Православної Церкви продовжується  низка заходів на підтримку громадян та військових Збройних Сил України.

Парафіяни храму святого мученика Іоанна Воїна м. Кривий Ріг, на чолі зі своїм настоятелем протоієреєм Валентином Очковським, передали благодійну допомогу (медикаменти, засоби догляду та особистої гігієни, одяг та продукти харчування) Криворізькій міській клінічній лікарні №2 для догляду за пораненими воїнами ЗСУ.

Також нагадуємо що, підвальні приміщення храмів Криворізької єпархії слугують сховищами для мешканців прилеглих до храмів районів, у випадку повітряної тривоги.