15.04.2022 р. Релігійні громади храмів Криворізької єпархії Української Православної Церкви продовжують допомагати цивільним та військовослужбовцям України.

Gum_dopomoga002Gum_dopomoga001В Криворізькій єпархії Української Православної Церкви продовжується низка заходів на підтримку громадян та військових Збройних Сил України.

Парафіяни храмів Преображення Господнього с. Чкаловка Криворізького району  та святого великомученика Пантелеймона с. Родіонівка Криворізького району, на чолі зі своїми настоятелями – благочинним Криворізького районного благочиння протоієреєм Борисом Бабешко та протоієреєм Максимом Омельченко зібрали гуманітарну допомогу (продукти харчування, тощо) для потреб української армії.

Також нагадуємо що, підвальні приміщення храмів Криворізької єпархії слугують сховищами для мешканців прилеглих до храмів районів, у випадку повітряної тривоги.