16.04.2022 р., м. Кривий Ріг. В Лазареву субота Митрополит Єфрем звершив Божественну літургію в храмі на честь Входу Господнього в Єрусалим.

В суботу 6-ї неділі Великого Посту, спогад Воскрешення праведного Лазаря, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, на запрошення настоятеля храму ієромонаха Іосифа (Бурдієнко), прибув до парафії на честь Входу Господнього до Єрусалиму, що знаходиться на 5-му мікрорайоні Зарічному міста Кривого Рогу.

На порозі храму свого архіпастиря зустрічали наймолодші парафіяни – вихованці недільної школи, яка діє при храмі.

У співслужінні  секретаря Криворізької єпархії протоієрея Віктора Симонюка, настоятеля храму Входу Господнього а Єрусалим ієромонаха Іосифа (Бурдієнко) та чисельного духовенства єпархії, владика Єфрем звершив Божественну літургію за чином святителя Іоанна Златоустого.

Під  час богослужіння були піднесені особливі прохання за припинення війни та багатостражденний український народ. Також Архієрей підніс коліноприклонну молитву в якій просив Бога милості українському народу, мужності воїнам, зцілення хворим та прихисток тим, хто позбавлений дому.

lazareva_subota026По запричастному вірші повчальне слово до присутніх виголосив  настоятель храму на честь Воздвиження Хреста Господнього м. Кривий Ріг протоієрей Владислав Мокрушин.

Всі бажаючі богомольці мали можливість приступити в цей день до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

Після закінчення Божественної літургії собором духовенства був здійснений святковий молебень перед іконою з часткою святих мощей праведного Лазаря Чотириденного, в завершення котрого правлячий Архієрей возніс молитву до цього святого.

По завершенні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до всіх присутніх з архіпастирським повчанням та привітав усіх присутніх з прийдешнім святом Входу Господнього в Єрусалим і висловив подяку отцю настоятелю за пастирські труди, які він несе у ввіреній йому парафії. У слові-відповіді ієромонах Іосиф (Бурдієнко) подякував Архіпастирю за повчання і духовне керівництво.