17.04.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в свято Входу Господнього до Єрусалима.

nedilne_bogosluzinia029В Неділю ваій, двонадесяте свято Входу Господнього до Єрусалима, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію у головному храмі міста Кривого Рогу – Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Увечері Лазаревої суботи, спомин Воскресіння праведного Лазаря, напередодні двонадесятого свята,  Владика Єфрем звершив Всенічне бдіння  у томуж храмі міста.

На вечірні Архієрей у співслужінні соборного духовенства звершив літію з освяченням хлібів, вина та єлею. На утрені після читання недільного Євангелія, під час урочистого співу 50-го псалму, Архіпастир  звершив каждіння ваїй та читання молитви на їх благословення, після чого освятив їх, окропивши святою водою.

В недільний день, за святковою Божественною Літургією, на Малому Вході Його Високопреосвященство відзначив старанні труди клірика Спасо-Преображенського кафедерального собору, Диякона Павла Шахно, нагородивши його камилавкою.

Після читання Святого Євангелія Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі, після чого Архіпастир підніс до Господа уклінну молитву, в котрій просив Отця Небесного дарувати мир та благоденство боголюбивому народу України.

При традиційно великому святковому зібранні богомольців, чисельні віруючі приступили до святого Причастя Тіла і Крові Христових.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом настанови.

Після завершенні богослужіння Митрополит Єфрем освятив вербу, що була принесена віруючими в спогад тих пальмових гілок, з котрими зустрічали Спасителя при Його урочистому вході до Єрусалима перед майбутніми Його Хресними стражданнями.