13.04.2022 р., м. Кривий Ріг. Протоієрей Василь Сніжко – клірик Криворізької єпархії УПЦ звершив чин погребіння військовослужбовця, що боронив суверенітет України.

Pogrebinnia

24 лютого 2022 року розпочався відкритий напад РФ на Україну. На сьогодні вже 1 місяць і 26 днів українські військовослужбовці героїчно боронять суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, не шкодуючи власного життя, на виконання слів Святого Євангелія від Івана: “Ніхто більшої любові не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх” (Ин 15:13). Дійсність цих слів Спасителя своїм подвигом засвідчила вже не одна сотня українських військових та мирян, що полягли звершуючи свій громадянський обов’язок.

10 квітня у боях з ворожою армією, загинув житель Кривого Рогу – Юрій Дільний.

В середу 6-ї неділі Великого посту, протоієрей Василь Сніжко – клірик Криворізької Єпархії Української Православної Церкви, настоятель храму Трьох святителів м. Кривий Ріг звершив чин поховання загиблого українського героя.

Пам’ятаючи слова святого апостола Івана Богослова: “Коли ж кажемо, що не маєм гріха, то себе обманюємо” (1Ин 1:8), отець Василь, в завершення погребіння загиблого військовослужбовця, підніс до Господа розрішальну молитву. В ній, як добрий пастир, священик випрошував у Бога прощення всіх гріхів, що як і кожна людина звершив покійний на протязі всього свого земного буття.

Попрощатись із полеглим на полі брані героєм прийшли родичі, співробітники, військовослужбовці та інші небайдужі люди.

По завершенні богослужіння отець Василь звернувся до присутніх зі словами втіхи та повчання.

Після прощання з новопреставленим воїном, труна з тілом загиблого була доставлена на місце його останнього спочинку.

Фотографія взята з сайту: 1kr.ua