20.04.2022 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив останню в поточному році Літургію Передосвячених Дарів.

Liturgiya_Peredosviachenyh_Dariv014У Велику Середу Страсного тижня, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив останню у цьому Великому посту Божественну Літургію Передосвячених Дарів в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа кліру Спасо-Преображанського кафедрального собору м. Кривий Ріг та настоятель Свято-Благовіщенського храму м. Кривий Ріг протоієрей Іван Барило.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі, після чого Архіпастир підніс до Господа уклінну молитву, в котрій просив Отця Небесного дарувати мир та благоденство боголюбивому народу України.

Цього дня, за богослужбовим уставом, після заамвонної молитви востаннє звершується молитва преподобного Єфрема Сиріна. Також земні поклони припиняються до дня Святої Трійці, крім поклонів біля Святої Плащаниці у Велику П’ятницю.